Srí Lanka v červenci - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 454

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Srí Lanka v červenci - slevy

Nejlevnější Srí Lanka v červenci - slevy

Nejlevnější dovolenou Srí Lanka v červenci - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování The Steuart By Citrus. Svou rekreaci v období od 11.7. do 20.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 25 800 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 15 % z původní ceny 30 353 Kč. The Steuart By Citrus je situován v letovisku Colombo. Doprava do letoviska Colombo je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Srí Lance.

Luxusní Srí Lanka v červenci - slevy

Srí Lanka v červenci - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Srí Lance? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový The Fortress Resort And Spa v letovisku Unawatuna. V období od 25.7. do 3.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 69 200 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 24 % z původní ceny 91 053 Kč. Do lokality Unawatuna, kde se ubytování The Fortress Resort And Spa nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Srí Lance.

Srí Lanka v červenci - slevy - nejlepší recenze

Srí Lanka v červenci - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Avani Kalutara. Recenze je udělená na základě 4 hodnotících uživatelů. V termínu od 29.7. do 7.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 31 800 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 15 % z původní ceny 37 412 Kč. Do lokality Kalutara, kde se ubytování Avani Kalutara nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Srí Lance s nejlepší recenzí v oblasti Kalutara.

Jaké jsou možnosti dovolené na Srí Lance?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Srí Lance můžete vybrat z následujících 13 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanasrilance.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Srí Lance můžete vyzkoušet například také web Dovolená Srí Lanka. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Slovinsko, pobyty Španělsko nebo například zájezdy Thajsko či Last Minute Turecko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Srí Lanka v červenci - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanasrilance.cz - porovnání cen zájezdů na Srí Lanku. Web Dovolenanasrilance.cz využívá cookies.