Srí Lanka v červenci - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 454

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Srí Lanka v červenci - recenze - nejlepší recenze

Srí Lanka v červenci - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Maalu Maalu Resort And Spa. Recenze je udělená na základě 5 hodnotících uživatelů. V termínu od 22.7. do 31.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 52 000 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Trincomalee, kde se ubytování Maalu Maalu Resort And Spa nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Srí Lance s nejlepší recenzí v oblasti Trincomalee.

Nejlevnější Srí Lanka v červenci - recenze

Nejlevnější Srí Lanka v červenci - recenze

Nejlevnější dovolenou Srí Lanka v červenci - recenze ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Royal Palms Beach Hotel. Svou rekreaci v období od 8.7. do 17.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 27 200 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Royal Palms Beach Hotel je situován v letovisku Kalutara. Doprava do letoviska v lokalitě Kalutara je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Srí Lance s průměrnou recenzí 86 % dle 43 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Srí Lanka v červenci - recenze

Srí Lanka v červenci - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Srí Lance? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový The Blue Water Hotel v letovisku Waduwa. V období od 8.7. do 17.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 35 400 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 94 % podle 18 recenzujících cestovatelů. Do lokality Waduwa, kde se ubytování The Blue Water Hotel nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Srí Lance.

Jaké jsou možnosti dovolené na Srí Lance?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Srí Lance můžete vybrat z následujících 13 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanasrilance.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Srí Lance můžete vyzkoušet například také web Dovolená Srí Lanka. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Madeira, pobyty Malta nebo například zájezdy Mauricius či Last Minute Omán.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Srí Lanka v červenci - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanasrilance.cz - porovnání cen zájezdů na Srí Lanku. Web Dovolenanasrilance.cz využívá cookies.