Srí Lanka v červenci - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 454

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Luxusní Srí Lanka v červenci - luxusní dovolená

Srí Lanka v červenci - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Srí Lance? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Turyaa Kalutara v letovisku Kalutara. V období od 29.7. do 7.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 29 900 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 86 % podle 19 recenzujících cestovatelů. Do lokality Kalutara, kde se ubytování Turyaa Kalutara nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Srí Lance.

Nejlevnější Srí Lanka v červenci - luxusní dovolená

Nejlevnější Srí Lanka v červenci - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Srí Lanka v červenci - luxusní dovolená ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Royal Palms Beach Hotel. Svou rekreaci v období od 8.7. do 17.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 27 200 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Royal Palms Beach Hotel je situován v letovisku Kalutara. Doprava do letoviska v lokalitě Kalutara je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Srí Lance s průměrnou recenzí 86 % dle 43 hodnotících návštěvníků.

Srí Lanka v červenci - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Srí Lanka v červenci - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Maalu Maalu Resort And Spa. Recenze je udělená na základě 5 hodnotících uživatelů. V termínu od 22.7. do 31.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 52 000 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Trincomalee, kde se ubytování Maalu Maalu Resort And Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Srí Lance s nejlepší recenzí v oblasti Trincomalee.

Jaké jsou možnosti dovolené na Srí Lance?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Srí Lance můžete vybrat z následujících 13 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanasrilance.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Srí Lance můžete vyzkoušet například také web Dovolená Srí Lanka. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Madeira, pobyty Malta nebo například zájezdy Mauricius či Last Minute Omán.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Srí Lanka v červenci - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanasrilance.cz - porovnání cen zájezdů na Srí Lanku. Web Dovolenanasrilance.cz využívá cookies.