Srí Lanka v červenci - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 454

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Srí Lanka v červenci - levně

Nejlevnější Srí Lanka v červenci - levně

Nejlevnější dovolenou Srí Lanka v červenci - levně ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Zand Hotel. Svou rekreaci v období od 11.7. do 20.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 24 900 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Zand Hotel je situován v letovisku Negombo. Doprava do letoviska v lokalitě Negombo je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Srí Lance.

Luxusní Srí Lanka v červenci - levně

Srí Lanka v červenci - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Srí Lance? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Royal Palms Beach Hotel v letovisku Kalutara. V období od 4.7. do 13.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 200 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 86 % podle 43 recenzujících cestovatelů. Do lokality Kalutara, kde se ubytování Royal Palms Beach Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené na Srí Lance.

Srí Lanka v červenci - levně - nejlepší recenze

Srí Lanka v červenci - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 88 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Mermaid Hotel And Club. Recenze je udělená na základě 83 hodnotících uživatelů. V termínu od 11.7. do 20.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 28 000 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Kalutara, kde se ubytování Mermaid Hotel And Club nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Srí Lance s nejlepší recenzí v oblasti Kalutara.

Jaké jsou možnosti dovolené na Srí Lance?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Srí Lance můžete vybrat z následujících 13 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanasrilance.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Srí Lance můžete vyzkoušet například také web Dovolená Srí Lanka. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Jordánsko, pobyty Kapverdské ostrovy nebo například zájezdy Kypr či Last Minute Madeira.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Srí Lanka v červenci - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanasrilance.cz - porovnání cen zájezdů na Srí Lanku. Web Dovolenanasrilance.cz využívá cookies.