Srí Lanka - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 2211

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Srí Lanka - First Minute

Nejlevnější Srí Lanka - First Minute

Nejlevnější dovolenou Srí Lanka - First Minute ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Zand Hotel. Svou rekreaci v období od 13.6. do 22.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 24 900 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Zand Hotel je situován v letovisku Negombo. Doprava do letoviska v lokalitě Negombo je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější na Srí Lance.

Luxusní Srí Lanka - First Minute

Srí Lanka - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Srí Lance? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový The Fortress Resort And Spa v letovisku Unawatuna. V období od 13.6. do 22.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 51 200 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 13 % z původní ceny 58 851 Kč. Do lokality Unawatuna, kde se ubytování The Fortress Resort And Spa nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené na Srí Lance.

Srí Lanka - First Minute - nejlepší recenze

Srí Lanka - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz Hikkaduw. Recenze je udělená na základě 34 hodnotících uživatelů. V termínu od 13.6. do 22.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 29 400 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Hikkaduwa, kde se ubytování Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz Hikkaduw nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou na Srí Lance s nejlepší recenzí v oblasti Hikkaduwa.

Jaké jsou možnosti dovolené na Srí Lance?


Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Srí Lance. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Srí Lanku, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Srí Lanka - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Srí Lance můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt na Srí Lance můžete vybrat z následujících 13 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanasrilance.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Srí Lance můžete vyzkoušet například také web Dovolená Srí Lanka. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Polsko, pobyty Rakousko 2021 nebo například zájezdy Seychely 2021 či Last Minute Slovinsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Srí Lanka - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanasrilance.cz - porovnání cen zájezdů na Srí Lanku. Web Dovolenanasrilance.cz využívá cookies.