Srí Lanka - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 1270

Nejlevnější Srí Lanka - First Minute

Nejlevnější Srí Lanka - First Minute

Nejlevnější dovolenou Srí Lanka - First Minute pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování C Hotel. Svou rekreaci v období od 27.3. do 7.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 20 300 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 9 % z původní ceny 22 308 Kč. C Hotel je situován v letovisku Negombo. Doprava do letoviska Negombo je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Srí Lance.

Luxusní Srí Lanka - First Minute

Srí Lanka - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Srí Lance? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Turyaa Kalutara (The Sands By Aitken Spence) v letovisku Kalutara. V období od 30.3. do 8.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 354 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 86 % podle 19 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 30 393 Kč. Do lokality Kalutara, kde se ubytování Turyaa Kalutara (The Sands By Aitken Spence) nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute na Srí Lance.

Srí Lanka - First Minute - nejlepší recenze

Srí Lanka - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 5 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Maalu Maalu Resort And Spa. V termínu od 27.3. do 7.4.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 48 500 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 53 889 Kč. Do lokality Trincomalee, kde se ubytování Maalu Maalu Resort And Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute na Srí Lance s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Srí Lance?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Srí Lance. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Srí Lanku, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Srí Lanka - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Srí Lance můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Srí Lance můžete vybrat z následujících 13 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenanasrilance.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Srí Lance můžete vyzkoušet například také web Dovolená Srí Lanka. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Polsko, Rakousko nebo například Seychely či Slovinsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Srí Lanka - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanasrilance.cz - porovnání cen zájezdů na Srí Lanku. Web Dovolenanasrilance.cz využívá cookies.